امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

تعداد کنسرت های علی علیزاده در دی ماه به ۶ رسید

تعداد کنسرت های علی علیزاده در دی ماه به ۶ رسید

http://winplay.ir/wp-content/uploads/2017/01/Mohammad Alizadeh 95-10-13 (47).jpg

آخرین سانس‌های کنسرت محمد علیزاده در تهران پیش از انتشار آلبوم جدیدش، ۱۳ و ۱۴ دی برگزار شد و با احتساب کنسرت ۱۱ دی، این هنرمند تا کنون در دی ماه ۶ سانس کنسرت در تهران برگزار کرده و ۲۲ دی در قالب جشنواره موسیقی فجر دو سانس دیگر به اجرا خوهد پرداخت.

به گزارش «موسیقی ما»، این خواننده ۴ سانس دیگر به همت شرکت «ایران گام» به مدیریت «صدرالدین حسین‌خانی» روی استیج سالن میلاد نمایشگاه رفت. او که در کنسرت ۱۱ دی میزبان بابک جهانبخش بود، این بار از فرزاد فرزین و حجت اشرف‌زاده میزبانی کرد.

مهرداد نصرتی، میلاد ترابی، لیلا بلوکات، شهاب اکبری، حمیدرضا نصرالهی، پیمان عیسی‌زاده، حامد کولیوند و یاحا کاشانی از دیگر میهمانان علیزاده در کنسرت ۱۳ و ۱۴ دی ۱۳۹۵ بودند.

مهرداد نصرتی (آهنگساز) در پایان این کنسرت درباره اجرای محمد علیزاده و دلایل موفقیت او به خبرنگار «موسیقی ما» گفت:

«خواننده طرفدارانش را قبل از کنسرت به سالن اجرایش دعوت می‌کند و شنونده‌هایی که آهنگ‌هایش را دوست دارند از آمدن به کنسرتش استقبال می‌کنند. اینجا است که ممکن است خواننده روی استیج نتواند آن‌قدر خوب باشد که به همان میزان طرفدارانش را راضی کند.

محمد علیزاده مردم را دوست دارد و نبض آنها را به شکل عجیبی می‌شناسد و ویژگی‌اش این است که که به خوبی می‌تواند درک کند که مردمش الان به چه آهنگی نیاز دارند. او دقیقاً همان آهنگ را طراحی می‌کند و با بهترین کیفیت و بهترین شرایط آن را روی استیج اجرا می‌کند و کاری می‌کند که مخاطب با خیال راحت از دیگران برای حضور در کنسرت‌های بعدی او دعوت کند.

محمد در اجرا بی‌نظیر است. در اوج گرفتگی صدایش هم حتی کوچکترین ناکوکی در صدایش دیده نمی‌شود. خیلی از آهنگ‌ها در استودیو به خوبی ضبط شده و منتشر می‌شود اما روی استیج با اقبال مواجه نمی‌شود. ولی آهنگ‌هایی که محمد می‌سازد عموماً روی استیج به خوبی اجرا می‌شود و رضایت مردم را به همراه دارد. کلماتی که در ترانه‌هایش استفاده می‌شود برگرفته از اتفاقات روزمره زندگی مردم است و این باعث می‌شود مردم را با خود همراه خود کند.

او خواننده‌ای شش دانگ است و انصافاً ارکستر خیلی خوبی هم دارد. کنسرت محمد علیزاده بهترین اجرایی است که می‌شود این روزها در میان کنسرت‌ها پیدا کرد. خواننده‌های خوب زیادند، اما آنهایی که خوب اجرا می‌کنند در حد انگشتان یک دست هستند و شاید محمد علیزاده بهترینشان است.»

منبع:
اختصاصی موسیقی ما

تعداد کنسرت های علی علیزاده در دی ماه به ۶ رسید