امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

رونمایی از قطعات جدید آلبوم میثم ابراهیمی در اجرای جشنواره فجر

رونمایی از قطعات جدید آلبوم میثم ابراهیمی در اجرای جشنواره فجر

http://winplay.ir/wp-content/uploads/2017/01/142686397912492267meysam-ebrahimi-sar-be-rah.jpg

«میثم ابراهیمی» در اولین تجربه حضور خود در جشنواره موسیقی فجر، شامگاه امروز (دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵) در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه رفت

به گزارش «موسیقی ما»، میثم ابراهیمی این اجرا را با قطعه «منو نگاه نکن» آغاز کرد و در ادامه «یه جور خاص» و «حس تو» را خواند و پس از آن گفت: «خیلی خوشحالم که قطعاتی که برای خدا خوانده‌ام مورد توجه شما قرار گرفته است.»

سپس قطعه «خسته‌م» با هم‌خوانی قابل توجه حضار اجرا شد و پس از آن ابراهیمی آخرین قطعه منتشرشده‌اش که «نفس عمیق» نام داشت را اجرا کرد و گفت: «این قطعه یکی از قطعات آلبوم جدیدم است. این آلبوم بهمن‌ماه امسال منتشر می‌شود و امیدوارم مورد توجهتان قرار بگیرد و خاطرات زیبایی با آن بسازید.»

میثم ابراهیمی در ادامه با گفتن این جمله که «امیدوارم در زندگی مجبور نشوید از کسی خواهش کنید!»، قطعه «خواهش» را خواند. او سپس قسمت‌هایی از قطعه «عشقم» که یکی دیگر از قطعات آلبوم جدید این خواننده است را برای حضار خواند.

قطعه «چشمامو بستم» با مطلع «یکی همیشه هست که عاشق منه…» از جمله معروف‌ترین قطعات میثم ابراهیمی است که با استقبال و هم‌خوانی حاضرین در سالن به اجرا درآمد.

«ستاره بارون»، «خودتم می‌دونی»، «خاطره»، «شاید عاشقشم»، «جدایی»، «خواب»، «عشق» و «تکرار» دیگر قطعات کنسرت ۲۷ دی‌ماه بودند. این خواننده در پایان اجرا، به درخواست حضار قطعه «یه جور خاص» را یک بار دیگر اجرا کرد.

چینش قطعات این کنسرت به نوعی بود که انرژی حاضرین در سالن در تمامی لحظات آن حفظ شود و فضای هیجان‌انگیزی بر اجرا حاکم باشد. او همچنین تلاش کرد تا کمتر سخن بگوید و بیشتر به اجرای قطعات برای حضار بپردازد.

گروه میثم ابراهیمی در این کنسرت را عماد لاریجانی (رهبر ارکستر، نوازنده پیانو و کیبورد)، علی پناهیان (درامز)، امین قیاسی (پرکاشن)، حامد حمیدی (گیتار کلاسیک)، علی حقیقی (گیتار الکتریک)، پیمان محبت‌پور (کیبورد)، کیوان فرشیدنیا (گیتار باس)، احسان رنجور (ویولن) و تشکیل می‌دادند که در بخشی از کنسرت همراه با تک‌نوازی معرفی شدند. «علیرضا نصیری» مدیریت این گروه را بر عهده داشت و  «رضا کلهر» به عنوان صدابردار اختصاصی گروه در این کنسرت حضور پیدا کرد.

«اشوان» که قرار است در سانس بعدی به اجرای برنامه بپردازد همراه با «رسول ترابی»، به تماشای کنسرت میثم ابراهیمی نشست.

رونمایی از قطعات جدید آلبوم میثم ابراهیمی در اجرای جشنواره فجر