آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

برگزاری طولانی ترین تور موسیقیایی کشور توسط کیهان کلهر

برگزاری طولانی ترین تور موسیقیایی کشور توسط کیهان کلهر

http://winplay.ir/wp-content/uploads/2016/12/1463212098877_isna-11-of-12-th3.jpg

در اتفاقی بی‌سابقه
کیهان کلهر طولانی‌ترین تور موسیقی ایرانی را برگزار می‌کند

موسیقی ما – کیهان کلهر، موسیقیدان ایرانی که کنسرت‌هایش را با دونوازی همراه با هنرمند ترک “اردال ارزنجان” در تهران آغاز کرد، در ادامه حضورش در ایران در حال برگزاری کنسرت‌ “پردگیان باغ سکوت” در شهرهای مختلف ایران است.

او طی هفته‌های گذشته کنسرت‌هایش را از شیراز آغاز کرد و سپس در بوشهر، اهواز، بندرعباس، اردبيل، تبریز و رشت به صحنه رفت. همچنین کلهر با “پردگیان باغ سکوت” که تا به امروز با استقبال بسیار بالا در شهرستان‌ها روبرو شده است، طی روزهای آینده در شهرهای ساری و گنبدکاووس کنسرت خواهد داد و سپس بار دیگر به جمع هوادارانش در تهران باز می‌گردد تا این بار برای چهار شب (۱۴-۱۸ دی‌ماه) روی سن تالار وحدت حاضر شود.

بعد از کنسرت تهران او بار دیگر به شهرهای مختلف ایران سفر می‌کند و در کرمانشاه، همدان، ایلام، سنندج، کرمان، زاهدان، بیرجند، تربت حیدریه، شیراز، اهواز، خرمشهر و اصفهان کنسرت‌هایش را برگزار خواهد کرد. این مجموعه کنسرت‌ها که طولانی‌ترین تور کنسرت موسیقی ایرانی محسوب می‌شود از اردیبهشت‌ماه امسال آغاز شد و تا اواسط بهمن ماه ادامه خواهد داشت
.
کنسرت‌های زاهدان، تربت حیدریه و خرمشهر به صورت رایگان برگزار خواهد شد. هدف اصلی از برگزاری این کنسرت‌ها علاوه بر ترویج موسیقی سنتی و اصیل ایرانی، حمایت از علاقمندان موسیقی در مناطق محروم ایران است، چرا که  کمتر موسیقیدانی حاضر به برگزاری کنسرت در این نواحی است، علیرغم اینکه مردم این نواحی از عشق و شعور بالایی نسبت به موسیقی ایرانی برخوردارند.

در کنار کیهان کلهر در مقام آهنگساز و نوازده، نوید افقه (تنبک)، “هادی آذرپیرا” (تار)، و “علی بهرامی فرد” (سنتور) به نوازندگی خواهند پرداخت. تهیه‌کنندگی این کنسرت را هم “سهیل زارعی” به عهده دارد

برگزاری طولانی ترین تور موسیقیایی کشور توسط کیهان کلهر