گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

دلیل پخش نشدن آهنگ محسن چاووشی از خنداونه چه بود ؟

دلیل پخش نشدن آهنگ محسن چاووشی از خنداونه چه بود ؟

http://winplay.ir/wp-content/uploads/2016/12/14566721_208640_n-2.jpg

پخش نشدن قطعه جدید محسن چاوشی که قرار بود شب یلدا از برنامه خندوانه پخش شود، شایعات و حاشیه های زیادی را در فضای مجازی باعث شده است.

به گزارش «موسیقی ما»، پس از انتشار خبر پخش قطعه جدید محسن چاوشی به نام «زندان» در سری جدید خندوانه، دوستداران این خواننده طولانی ترین شب سال را پای سری جدید برنامه رامبد جوان نشستند و علیرغم اعلام صفحات رسمی چاوشی مبنی بر عدم پخش این تراک در شب یلدا، امیدوار بودند که شنونده اثر جدید خواننده آلبوم «امیر بی گزند» باشند.
http://winplay.ir/wp-content/uploads/2016/12/chavoshi-zendan.jpg
پیگیری خبرنگار سایت «موسیقی ما» درباره دلایل عدم پخش این قطعه به برخی مسئولین «خندوانه» منتهی شد و گفته می‌شود حاضر نشدن ویدئویی که قرار بوده برای این تک آهنگ تولید شود، اصلی ترین دلیل پخش نشدن «زندان» چاوشی در سری جدید خندوانه است. گفته می‌شود این اثر در روزهای آینده در این برنامه روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت و شایعات فضای مجازی مبنی بر عدم اعطای مجوز پخش به این اثر در صدا و سیما صحت ندارد.

چاوشی درباره قطعه «زندان» در گپ و گفتی اینترنتی با دوستدارانش در صفحه شخصی خود گفته بود: «همان طور که پیش بینی می شد، شعر و ملودی خنداونه که از اشعار مولانا است، شاد است اما موضوعش مرگ است. تنظیم و میکس این قطعه توسط خودم انجام شده است و عادل روح نواز نیز به عنوان نوازنده گیتار در این قطعه مرا همراهی کرده است و پس از این کار، فرمت آثارم تا حدودی تغیبر خواهد کرد.»

منبع:
اختصاصی سایت «موسیقی ما»

دلیل پخش نشدن آهنگ محسن چاووشی از خنداونه چه بود ؟