خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

میان خورشید های همیشه آلبوم جدید رستاک منتشر شد

میان خورشید های همیشه آلبوم جدید رستاک منتشر شدhttp://winplay.ir/wp-content/uploads/2016/12/Rastak-Miane-Khorshid-haye-Hamishe.jpg

 

جدیدترین آلبوم گروه موسیقی «رستاک» عصر دیروز روانه بازار موسیقی کشور شد.

به گزارش «موسیقی ما»، آلبوم «میان خورشیدهای همیشه» جدیدترین اثر رسمی گروه «رستاک» عصر دیروز در قالب نسخه صوتی و تصویری به بازار آمد تا این گروه موسیقی که در حوزه موسیقی نواحی و بومی فعالیت دارد، جدیدترین اثر خود را در اختیار دوستداران این سبک و سیاق قرار دهد.

سکینه (کرمان)، بیو بریمش (خوزستان)،ای یار (هرمزگان)، هاوار، بوتورای (کردستان)، واسونک (فارس)، زهیروک، اله منی بارک (بلوچستان)، سنین یادگارین (آذربایجان) و لزگی ده قطعه این آلبوم را در بر گرفته است که در تلاش است موسیقی بخش های مختلف ایران را معرفی نماید.

سیامک سپهری سرپرست گروه «رستاک» چندی پیش در گفتگو با سایت «موسیقی ما» درباره این آلبوم گفته بود: «این آلبوم، مجموعه‌ای صوتی و تصویری است که در آن سعی شده بار دیگر گوشه‌هايى از زيبايى‌هاى موسیقی نواحی و بومی ایرانی به تصوير كشيده شوند. در آلبوم جدید، سفری دوباره داشته‌ایم به هفت منطقه شنیداری کشور. آثار تولید شده در آلبوم جدید ادای احترامی است به مردم خوب کشورمان در نواحی مختلف و از موسیقی مناطقی چون کرمان، خوزستان، هرمزگان، کردستان، فارس، بلوچستان و آذربایجان الهام گرفته شده است.»

http://winplay.ir/wp-content/uploads/2016/12/rastak-370x154.jpg

سپهری درباره دلیل کم‌کار شدن گروه رستاک نیز گفته بود: «تصمیم داشتیم که تا زمانی که آلبوم جدیدمان منتشر نشده، کنسرتی نداشته باشیم تا پس از انتشار آلبوم، با رپرتوار جدیدى به اجرای برنامه زنده بپردازیم و با دست پر به دیدار دوستان رستاك برویم.»

سیامک سپهری، فرزاد و بهزاد مرادی، اکبر اسماعیلی پور، نگار اعزازی، محمد مظهری، یاور احمدی فر، امید مصطفوی، صبا جمالی، سپهر سعادتی، دینا دوستی، فرزاد خورشید سوار، بیتا قامی، حامد بلندهمت، یاسرنوازنده گرجی و علیرضا یحیوی اعضای گروه رستاک را در این آلبوم تشکیل می‌دهند. وحید اسداللهی،محمدعلی دلنواز، حسین نظری چور، داود بامری و محمد اسداللهی نیز هنرمندان و نوازنده های مهمان این آلبوم هستند که در بخش هایی از آن ساز زده اند. فواد صفاریان پور نیز وظیفه کارگردانی تصاویر و ویدئوهای این آلبوم را برعهده داشته است.

مجید محسنی تهیه کننده این آلبوم است و این اثر تحت امتیاز موسسه «آوای هنر» و پخش «هنر اول» روانه بازار موسیقی کشور شده است.

 

منبع:
اختصاصی سایت «موسیقی ما»

میان خورشید های همیشه آلبوم جدید رستاک منتشر شد